بزرگترین ظرفیت جهان
حداکثر ظرفیت گرمایش و خنک کننده با طراحی مناسب به اندازه. برای به حداکثر رساندن سودآوری و ارزش، استفاده کارآمد از فضا برای هر کسب و کار حیاتی است. سامسونگ DVM S بزرگترین ظرفیت گرمایش و خنک سازی جهان را فراهم می کند، "بدون افزایش اندازه آن"، باعث می شود که کسب و کار ها از فضای بیشتری بهره مند شوند.


 
نصب انعطاف پذیر
کاهش هزینه ها با نصب و راه اندازی طراحی شده به راحتی و انعطاف پذیر. طراحی ساده اما قدرتمند DVM S واحد پروسه نصب را کاهش می دهد. ارتباط غیر قطبی بین واحدهای داخلی و فضای باز، کار ساده تر و ایمن تر سیم کشی را افزایش می دهد، زیرا واحد بیرونی در صورتی که کابل ارتباطی اشتباه به ترمینال برق متصل باشد، خود را از خود محافظت می کند. DVM S طول لوله های طولانی را تا 722 فوت و ارتفاع نصب تا 361 فوت فراهم می کند و گزینه های نصب را برای شرکت های تجاری فراهم می کند. فاصله لوله کشی بین واحدهای در فضای باز و داخلی بسیار زیاد است، بنابراین واحدهای داخلی منحصر به فرد کنترل اتصالات ظرفیت و انعطاف پذیری مبرد را برای عملکرد متعادل تر بین واحدها انجام می دهند.
 


 
 
مبدل حرارتی ترکیبی
مبدل حرارتی هیبریدی DVM S دارای 49 درصد بیشترین میزان انتقال حرارت و یک لایه دو لایه است که جریان مبرد را متعادل می کند. کاهش فشار مبرد با استفاده از قطر لوله های مختلف مطابق با ویژگی مبرد منحصر به فرد می شود.


 
کارایی انرژی بالا
حفظ راحتی و کنترل مطلوب با تکنولوژی های انرژی و هزینه های کارآمد. سامسونگ DVM S دارای چندین تکنولوژی هوشمند است که با بهره گیری از این فن آوری، بهره وری انرژی و بهره وری در سطح جهان را به ارمغان می آورد، DVM S دارای 38.2 بالاترین میزان بهره وری انرژی (IEER) است که از میانگین صنعت به میزان 48 درصد و نسبت انرژی بهره (EER ) تا 15.0. نوآوری سامسونگ از بین رفته است. سیستم DVM S سامسونگ توسط یوروونت، یک سازمان آزمایشی مستقل، برای اولین بار در خدمت خنک کننده و درجه حرارت و کارایی آن، شناخته شد.
 


 
 
عملکرد قابل اعتماد و طول عمر
سامسونگ برای حمایت از محیط های راحت زندگی و کار بر اساس قدرت تکنولوژی های آن اختصاص داده است. با طراحی قوی آن، DVM S قابلیت اطمینان و دوام و قابلیت اطمینان را فراهم می کند که کاربران همیشه باید همیشه از عملکرد سازگارانه اطمینان حاصل کنند. طول عمر کمپرسور را با عملیات متعادل انجام دهید. DVM S شامل یک پوشش هیدرولیکی است که مبادله حرارت کارآمد را تسهیل می کند و شروع شکل گیری یخ زده را برای ارائه عملکرد پایدار حرارت ارائه می کند. پوشش ضد خوردگی همچنین به واحدهای مقاومت در برابر خوردگی از عناصر کمک می کند.
  

-------------------------------------------

Indoor Units 

                                                  
                          
            
 
اولین کاسه دیجیتال در جهان با هوای 360 درجه ای نوآورانه، تهویه مطلوب تهویه مطبوع را فراهم می کند که همچنین مناطق مرده را از بین می برد. طراحی کل دایره ای آن به زیبایی در هر محیط قرار می گیرد. کاست 360 دارای فاشیای سیاه و سفید است